KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122200
nr 912 2200
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Självporträtt, 1904, Signerad, motivet: 17, 5 x12, 5. Hjert & Hjert 119. Asplund 180
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:47:22
4.200 kr
5.200 kr
4.600 kr
5.000 kr
15 sep
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn